Tornacılar San. Sit. D Blok No:1-2 Eskişehir
Pazartesi - Cuma : 08:00 - 18:00 |Cumartesi : 08:00 - 16:00
+90 536 670 00 69

Hizmetlerimiz

Temel Faaliyet Alanlarımız

Makine İmalatı, Robotik Uygulamalar ve Otomasyon çalışmaları ile üretimde verimlilik, kalite ve sürekliliği artırıcı sistemler üzerine çalışmaktır.
Faaliyetlerimizden Bazıları

Hizmetlerimiz Hakkında

Genel olarak Robotik Uygulamalarda üretim verimliliğini artırmak, Özel Makine imalatları ile proseslerin verimli ve kaliteli üretim yapmasını sağlamak, Taşıma ve depolama sistemleri ile minimum iş gücü kullanarak kaynakları değerli kılmak,

Şirketlerde sürekli iyileşme veya kaizen çalışmalarını destekleyici olmaktır. Bu amaçla otomasyona geçiş sürecinde teknik donanımları ve ekipmanları tedarik etmekteyiz. Diğer taraftan ise müşterilerimize sadece ekipman tedariği değil TPM ve Yalın Üretim teknikleri konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Skills
Development
Design
Marketing

Testimonials

In this law company they have assembled only certified and experiences employees who stand behind their promise to deliver quality and timely services. It is so great to work with specialists who is truly interested in their client’s needs, goals and preferences. Thank you!

Bessie Sanders

Bessie Sanders

Production Manager

I want to express how grateful I am for the work you guys have done for my family over the past years. I am absolutely pleased and satisfied with your compnay’s services. They work through the process to identify your needs, goals and strategy, and put your plan into action!

Sara	Garcia

Sara Garcia

School Teacher

I am so pleased and satisfied with this insurance company’s service. It is so great to work with an adviser who is truly interested in their client’s needs, goals and preferences. I am really impressed with their commitment. Thank you so much and good luck with your clients!

Doug Ramsey

Doug Ramsey

Criminal Lawyer

Teklif Al

    Choose type of Insurance:

    Level of protection:

    Contact details: